Služby

Děláme kaskadérské akce bezpečně!  

CZECH STUNTS s.r.o. je plně profesionální kaskadérský tým, který klade důraz na dokonalé vyvážení přísných standardů bezpečnosti práce a uměleckého záměru režiséra.  Jsme držiteli dvou českých rekordů v kaskadérských disciplínách: pády z výšek a hoření holé kůže.   Poskytneme Vám kaskadérský full servis, kdy mezi naše silné stránky patří - zajištění BOZP při natáčení, hoření osob hoření holé kůže jen s ochranou gelupády z výšekauto kaskadérstvísahové jednotky a filmové zbraně, práce na lankách od jištěn přes trhačky a filmové rvačky  Striktně dodržujeme požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost zpracované českým zákoníkem práce č. 262/2006 Sb. stejně jako Evropská bezpečnostní směrnice 89/391 / EHS.   CZECH STUNTS s.r.o také přijala osvědčené postupy v oblasti bezpečnosti, jak je uvedeno v britské vládní agentuře Spojeného království pro zdraví a bezpečnost. Díky čemuž se můžeme skutečně považovat za lídry v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na natáčení filmových projektů. 

Pronájem studia

Posláním STUNT STUDIA je spojovat filmové profesionály z celé evropy a současně umožnit filmové a široké veřejnosti krátkodobý podnájem těchto unikátních prostor. K dispozici je i profesionální kaskadérský tým.

Kaskadéři

V případě zájmu jsou Vám k dispozici kaskadéři ze společnosti Czechstunts s.r.o.

Catering

Díky kvalitním kontaktům, vám zprostředkujeme cateringové služby, od malého občerstvení po cateringový full-service.

Rental

Potřebujete si pronajmout stuntstudio, ale nemáte vlastní světla - neváhejte se nám ozvat, zprostředkujeme vám profesionální vybaveni.

Team-buildingy

Děláme kaskadérské akce bezpečně!  

CZECH STUNTS s.r.o. je plně profesionální kaskadérský tým, který klade důraz na dokonalé vyvážení přísných standardů bezpečnosti práce a uměleckého záměru režiséra.  Jsme držiteli dvou českých rekordů v kaskadérských disciplínách: pády z výšek a hoření holé kůže.  

Poskytneme Vám kaskadérský full servis, kdy mezi naše silné stránky patří – zajištění BOZP při natáčení, hoření osob hoření holé kůže jen s ochranou gelupády z výšekauto kaskadérstvísahové jednotky a filmové zbraně, práce na lankách od jištěn přes trhačky a filmové rvačky 

Striktně dodržujeme požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost zpracované českým zákoníkem práce č. 262/2006 Sb. stejně jako Evropská bezpečnostní směrnice 89/391 / EHS.  

CZECH STUNTS s.r.o také přijala osvědčené postupy v oblasti bezpečnosti, jak je uvedeno v britské vládní agentuře Spojeného království pro zdraví a bezpečnost. Díky čemuž se můžeme skutečně považovat za lídry v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na natáčení filmových projektů.