O studiu

STUNT STUDIO je unikátním propojením filmového studia a kaskadérské základny umístěné v úchvatném prostředí budově přezdívané „TITANIC“  v průmyslovém areálu PHARMA PARK (bývalé LACHEMY) Brně-Řečkovicích. Díky tomu vyniká svou fortelností, nerozbitností a naddimenzovanou odolností – Je prostě stunts friendly.

Studio je speciálně vybaveno velkým množstvím fixačních bodů s nosností až 1500kg/m2, díky nimž je možné uvnitř realizovat riggingové akce na nejvyšší úrovni – zavěsíme nebo naučíme létat cokoliv, kohokoliv a jakkoliv.

Máme také jednu z největších high-fallových prostor ve střední Evropě. Je možné realizovat pády z výšek až  8,5 m.

Stuntstudio je dimenzováno na kaskadérské akce. Není třeba zde chodit po špičkách, nemusíte se bát, že uděláte díru do podlahy či stěny. I hardcore natáčecí projekty, u nichž lítají vzduchem trosky rekvizit, hoří lidé nebo se ničí motorky, naše studio snese!

V portfoliu studia je i profesionální kaskadérský tým CZECH STUNTS – www.czechstunts.com.

Naše cenová politika činí studio dostupným též pro amatérské filmaře a low-budget produkce. Profesionální služby a precizní servis zde naleznou i ty nejnáročnější filmové produkce.

Samozřejmostí jsou maskérská zrcadla a stolečky přímo ve studiu, dostatečná kapacita elektrické sítě, tekoucí voda, korporátní jídelna přímo v areálu a mnoho dalšího.

Zprostředkujeme Vám osvětlení dle požadavků, catering, odborníky na speciální efekty a sfx make up, vše pod jednou střechou.

Pro širokou veřejnost i firmy nabízíme TEAM-BUILDINGOVÉ a vzdělávací aktivity.

V ateliéru je dostupné wi-fi připojení.

Těšíme se na vás!