Kaskadéři

Náš kaskadérský tým, je Vám k dispozici do Vašich projektů. Všichni do jednoho jsme máme zkušenosti též s herectvím. S ateliérem jsme dokonale sžití, proto jakákoliv práce na jakémkoliv projektu v ateliéru bude maximálně efektivní a časově úsporná, oproti použití externích kaskadérů.

Děláme kaskadérské akce bezpečně 

CZECH STUNTS s.r.o. je plně profesionální kaskadérský tým, který klade důraz na dokonalé vyvážení přísných standardů bezpečnosti práce a uměleckého záměru režiséra.  Jsme držiteli dvou českých rekordů v kaskadérských disciplínách: pády z výšek a hoření holé kůže.  

Poskytneme Vám kaskadérský full servis, kdy mezi naše silné stránky patří – zajištění BOZP při natáčení, hoření osob hoření holé kůže jen s ochranou gelupády z výšekauto kaskadérstvísahové jednotky a filmové zbraně, práce na lankách od jištěn přes trhačky a filmové rvačky 

Striktně dodržujeme požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost zpracované českým zákoníkem práce č. 262/2006 Sb. stejně jako Evropská bezpečnostní směrnice 89/391 / EHS.  

CZECH STUNTS s.r.o také přijala osvědčené postupy v oblasti bezpečnosti, jak je uvedeno v britské vládní agentuře Spojeného království pro zdraví a bezpečnost. Díky čemuž se můžeme skutečně považovat za lídry v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na natáčení filmových projektů. 

 

Jirka Kosorinský

Petr Vyskočil

Zbyněk Marada

Suk Michal

Radek Kaňa

MArtin Foltýn