Workshopy

Disponujeme vysoce kvalifikovanými profesionálními lektory s mnohaletou praxí a zahraničním vzděláním. Náš profesionální tým zrealizuje unikátní team-building či workshop. Zprostředkujeme vám občerstvení i pronájem školících prostor.

Díky tomu máme široké portfolio team-buildingů s filmovou a kaskadérskou tématikou i workshopů pro širokou veřejnost a školy.

WORKSHOPY

TEAM-BUILDINGY

Chcete stmelit váš manažerský tým v aktivitě atraktivní a přitom náročné, každý překoná svůj strach a své li_MG_4828mity?

Nabídka pro team-building  – kaskadérské pády

Popis workshopu:

Workshop pádů je pořádán v krytém ateliéru a osobně povede pády z výšky Mgr. Jiří Kosorinský, kaskadér od roku 1997 a držitel certifikátů z European stunt school in Copenhagen.  

Klienti budou rozděleni do 3 skupin. Každé skupiny se ujme jeden kaskadér a rozejdou se na svá stanoviště.

  1. Stanoviště – pády v běžném životě / pády z kopce – základní pravidla prevence úrazů při běžných pádech a výuka pádové techniky.
  2. Stanoviště – Pády ze židle – aneb jak vyděsit kolegy či šéfa. Zde naučíme klienty jak bezdešně spadnou ze židle (převrácení).
  3. Stanoviště – Pády z výšek – na stanoviště bude postaveno lešení, a dopadová plocha, klienti si napřed zkusí pád z 1m nad dopadovou plochou, naučí se techniku, pak zkusí ze 2m a na závěr ti nejstatečnější a nejšikovnější si budou moci zkusit až ze 4m výšky.

Minimální časová dotace:  4hodiny

Cena: 12 000 – 20 000 Kč, v závislosti na počtu účastníků. (cena je uvedena včetně DPH)   

Pro víc informací nebo objednávku nás neváhejte kontaktovat:  Jiří Kosorinský 774 727 060

Nabídka pro team-building – To nejzábavnější z kaskadérského řemesla

Popis workshopu: 10402714_689683911080895_8481072400378906843_n

Workshop „To nejzábavnější z kaskadérského řemesla“ je určen pro náročné klienty a klienty z řad TOP managementu. Všichni účastnici několikrát budou mít možnost překonat sami sebe, své strachy a fobie, zažiji to co jen pár vyvolených z řad profesionálních kaskadérů a v těchto vypjatých situacích zocelí se jako tým a naučí se jeden druhého podpořit v nejtěžších momentech.

Klienti budou pracovat jako tým v jedné skupině, ujmou se jich tři lektoři, specialisti ve svém oboru a provedou je strhujícím světem kaskadérství.

  1. Pády z výšek – zde si vyzkouší pád z výšky od 1,5m do 7m (u výšek nad 2,5m rozhoduje lektor, zda je klient připraven či nikoliv z hlediska bezpečnosti).
  2. Lanka aneb trhačky – klienti si vyzkouší jaké to je být odmrštěn od exploze bomby, létání na lankách, orientaci v prostoru. Naučí se jak své kolegy jistit a naopak se na ně spolehnout při jištění.
  3. Hoření – klienti si vyzkouší královskou disciplínu v kaskadérství – part body burning. Vyzkouší si jaké je to, když jim hoří ruka nebo část zad, naučí se jak hasit hořícího člověka. Tuto disciplínu i mezi kaskadéry mají možnost realizovat jen někteří vyvolení. Tento zážitek je doslova exkluzivní a jedinečný.
  4. Boj – klienti si pod vedením zkušeného kaskadérského choreografa nacvičí souboj jako z akčního filmu, který se pak natočí na kameru, vžijí se tak do role Jackieho Channa a dalších akčních hvězd.

Minimální časová dotace:  4 hodiny

Cena: 32 000 – 45 000 Kč, v závislosti na počtu účastníků. (cena je uvedena včetně DPH)

 

Pro víc informací nebo objednávku nás neváhejte kontaktovat:  Jiří Kosorinský 774 727 060